Záruka spokojnosti ,,doslova,,

Revit House s.r.o.

Sme firma z východného Slovenska z malého mesta Stropkov. Našou hlavnou náplňou práce je revitalizácia bytových a rodinných domov. Špecializujeme sa najmä na čistenie fasád, dlažieb, a striech. Nezaostávame však ani v odstraňovaní grafitov a náteroch fasád kvalitnými farbami odolnými voči poveternotným vplyvom a rôznými výškovými prácami.

Okrem iných čistiacich prác skoro každého druhu ponúkame aj umývanie okien na ťažko dostupných miestach, rôzne čistiace práce vysokotlakovým horúcovodným čističom, prenájom vysokozdvižnej plošiny a natieračské práce.

Sme realizačnou firmou pre program sanácií fasád STACHEMA - sanácie fasád so zárukou

Čistíme fasády, dlažby, strechy, odkvapy..

Povrchy okolo domu sú neustále vystavované náporu poveternostných podmienok, čo môže mať za následok ich znečistenie a následné znehodnotenie. Znečistenie fasády, dlažby alebo strechy nielenže zle vyzerá, ale môže mať aj nepriaznivé účinky na ľudský organizmus. Predsa špina, plesne a rôzne mikroorganizmy na povrchu okolo Vás neprinášajú nič dobré.  Máme pre Vás riešenie.  Váš znečistený povrch vieme dôkladne vyčistiť, vydenzifikovať a naimpregnovať aby bol dokonale chránený. Na čistenie používame vysokotlakový hocúcovodný čistič Kärcher  triedy HDS . Pri čistení fasády používame väčšinou vodu o teplote 60°C, no pri rôznych povrchoch nieje problém vytvoriť aj paru. Takisto ako použitie horúcej vody dôležitý je aj výber správnej chémie. Používame chémie od viacerých výrobcov. Pracujeme s chémiámi, ktoré sú určené na čistenie fasád, striech a dlažieb, chémie na čistenie betónových, žulových, kamenných povrchov a chémie na odstraňovanie grafitov. Nanášame ich pomocou valčeka, rozprašovača, alebo používame aktívnu penu.  

foto: Vranov nad Topľou - čistenie fasády jún/júl 2018

Čistenie zámkovej dlažby od machov a silne zažraných nečistôt.

Impregnácia je dôležitá


Slúži ako dokonalá prevencia pred biologickými nečistotami na mnoho rokov. Predĺžuje    životnosť fasády, chráni ju a zabezpečuje stále dokonalý estetický vzhľad.

Odkvapy - údržba, montáž a vyhrievanie

V rámci revitalizácie domov sa venujeme aj odkvapovým systémom. Vaše odkvapy vyčistíme pomocou vysokého tlaku, alebo pomocou špeciálnej hadice na vysokotlakové čistenie potrubí. Problémom nieje ani údržba z hľadiska opráv, kedy odkvapový systém preteká. V prípade záujmu Vám vieme nainštalovať aj nový odkvapový systém.

 Špeciálne venujeme pozornosť aj vyhrievaniu odkvapových žľabov a potrubí. Nato používame vyhrievacie káble, ktoré v zime sú neoceniteľným pomocníkom. Zabraňujú vytváraniu ľadu v systéme, ktorý odkvap nadmerne zaťažuje. Ľad odkvapy poškodzuje, ohýba a robí ich nefunkčnými.

Umyjeme aj okná

Keďže máme vysokozdvižnú plošinu nemáme sa problém dostať na ťažko dostupné miesta až do výšky 20 metrov. Okná umývame prostriedkami a strojmi značky Kärcher, čo nám umožňuje rýchlejšie a kvalitnejšie pracovať. Nechajte svoje okná opäť zažiariť

Vieme sa s Vami dohodnúť

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. 

Kvôli rozmanitosti každej dohodnutej služby musíme pristupovať k zákazníkovi samostatne. Všetko záleží od miery znečistenia, použitia strojov, a chémií. Každopádne cenu stanovíme po obhliadke priestoru a konzultácii s Vami. Pri obhliadke priestoru Vám môžeme urobiť vzorku čistenia zdarma.

Tešíme sa na spoluprácu, Váš RevitHouse :)