O nás

Revit House s.r.o.

Sme firma z východného Slovenska z malého mesta Stropkov. Našou hlavnou náplňou práce je revitalizácia bytových a rodinných domov. Špecializujeme sa najmä na čistenie fasád, dlažieb, striech alebo povrchu podľa Vašich požiadaviek. K revitalizácii bytových domov patrí takisto aj údržba a montáž odkvapových systémov. Inštalujeme tiež vyhrievacie systémy na odkvapy.

Okrem iných čistiacich prác skoro každého druhu ponúkame aj umývanie okien na ťažko dostupných miestach, rôzne čistiace práce vysokotlakovým horúcovodným čističom, prenájom vysokozdvižnej plošiny a natieračské práce.

Sme realizačnou firmou pre program sanácií fasád STACHEMA - sanácie fasád s dlhodobou zárukou

Čistíme fasády, dlažby, strechy, odkvapy..

Povrchy okolo domu sú neustále vystavované náporu poveternostných podmienok, čo môže mať za následok ich znečistenie a následné znehodnotenie. Znečistenie fasády, dlažby alebo strechy nielenže zle vyzerá, ale môže mať aj nepriaznivé účinky na ľudský organizmus. Predsa špina, plesne a rôzne mikroorganizmy na povrchu okolo Vás neprinášajú nič dobré.  Máme pre Vás riešenie.  Váš znečistený povrch vieme dôkladne vyčistiť, vydenzifikovať a naimpregnovať aby bol dokonale chránený. Na čistenie používame vysokotlakový hocúcovodný čistič Kärcher  triedy HDS . Pri čistení fasády používame väčšinou vodu o teplote 60°C, no pri rôznych povrchoch nieje problém vytvoriť aj paru. Takisto ako použitie horúcej vody dôležitý je aj výber správnej chémie. Používame chémie od viacerých výrobcov. Pracujeme s chémiámi, ktoré sú určené na čistenie fasád, striech a dlažieb, chémie na čistenie betónových, žulových, kamenných povrchov a chémie na odstraňovanie grafitov. Nanášame ich pomocou valčeka, rozprašovača, alebo používame aktívnu penu.  

foto: Vranov nad Topľou - čistenie fasády jún/júl 2018

Čistenie zámkovej dlažby od machov a silne zažraných nečistôt.

Impregnácia je dôležitá


Slúži ako dokonalá prevencia pred biologickými nečistotami na mnoho rokov. Predĺžuje    životnosť fasády, chráni ju a zabezpečuje stále dokonalý estetický vzhľad.

Odkvapy - údržba, montáž a vyhrievanie

V rámci revitalizácie domov sa venujeme aj odkvapovým systémom. Vaše odkvapy vyčistíme pomocou vysokého tlaku, alebo pomocou špeciálnej hadice na vysokotlakové čistenie potrubí. Problémom nieje ani údržba z hľadiska opráv, kedy odkvapový systém preteká. V prípade záujmu Vám vieme nainštalovať aj nový odkvapový systém.

 Špeciálne venujeme pozornosť aj vyhrievaniu odkvapových žľabov a potrubí. Nato používame vyhrievacie káble, ktoré v zime sú neoceniteľným pomocníkom. Zabraňujú vytváraniu ľadu v systéme, ktorý odkvap nadmerne zaťažuje. Ľad odkvapy poškodzuje, ohýba a robí ich nefunkčnými.

Umyjeme aj okná

Keďže máme vysokozdvižnú plošinu nemáme sa problém dostať na ťažko dostupné miesta až do výšky 20 metrov. Okná umývame prostriedkami a strojmi značky Kärcher, čo nám umožňuje rýchlejšie a kvalitnejšie pracovať. Nechajte svoje okná opäť zažiariť

Vieme sa s Vami dohodnúť

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. 

Kvôli rozmanitosti každej dohodnutej služby musíme pristupovať k zákazníkovi samostatne. Všetko záleží od miery znečistenia, použitia strojov, a chémií. Každopádne cenu stanovíme po obhliadke priestoru a konzultácii s Vami. Pri obhliadke priestoru Vám môžeme urobiť vzorku čistenia zdarma.

Tešíme sa na spoluprácu, Váš RevitHouse :)