Robíme pre Váš pocit čistoty...

O nás

Revit House s.r.o.

Sme firma z východného Slovenska z malého mesta Stropkov. Našou hlavnou náplňou práce je revitalizácia bytových a rodinných domov. Špecializujeme sa najmä na čistenie fasád, dlažieb, striech alebo povrchu podľa Vašich požiadaviek. K revitalizácii bytových domov patrí takisto aj údržba a montáž odkvapových systémov. Inštalujeme tiež vyhrievacie systémy na odkvapy.

Okrem iného ponúkame aj umývanie okien na ťažko dostupných miestach, rôzne čistiace práce vysokotlakovým horúcovodným čističom, prenájom vysokozdvižnej plošiny a pod.


Naše stroje

Vysokozdvižná plošina Nissan Cabstar s platformou Socage. Maximálny výškový dosah 20 m.

Vysokotlakový čistič Kärcher triedy Professional s množstvom príslušenstva. 

Horúcovodné vysokotlakové čistenie.  -  Stačí nám len 230V (bežná zásuvka).

Plošný čistič FRV30 ME s odsávaním. Možnosť vykonávania prác aj s horúcou vodou.

Najlepšie čistenie podlahových materiálov v exteriéri a interiéri.

Rotačná tryska, ktorá zvyšuje bežný tlak trysky až o polovicu. Možnosť práce s horúcou vodou do 85 stupňov celzia. Vďaka rotujúcej vode vyčistí každú škáru. Vhodné na široké použitie, najlepšie na zámkové dlažby s usadeným machom v škárach, betónové povrchy, kameň a pod.

Použitie čistiacich chémií je stále individuálne a každý objekt si u nás zaslúži samostatnú pozornosť. Preto používame chémie viacerých značiek a typov aby sme trafili vždy tú správnu voľbu pre Váš povrch.